Comfort BH
Resultaat 1–18 van de 120 resultaten wordt getoondGesorteerd op nieuwste
-

Deauville – Comfort BH (VOORDEEL 3-PAK)
€314,95€351,00Opties selecteren -

MAGIC Comfort Bra Wit – Naadloze Comfort BH zonder Beugel | 40CB
€22,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

MAGIC Comfort Bra Latte – Naadloze Comfort BH zonder Beugel | 40CB
€22,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

MAGIC Comfort Bra Zwart – Naadloze Comfort BH zonder Beugel | 40CB
€22,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

MAGIC Comfort Bra Bamboo Zwart | Naadloze Bamboe BH Zonder Beugel | 40CBB
€24,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Bamboo – Comfort BH met spaghettibandjes – Cream
€21,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Bamboo – Comfort BH met spaghettibandjes – Zwart
€21,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

MAGIC Comfort Bra Bamboo Mocha | Naadloze Bamboe BH Zonder Beugel | 40CBB
€24,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

MAGIC Comfort Bra Bamboo Cream | Naadloze Bamboe BH Zonder Beugel | 40CBB
€24,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

MAGIC Comfort Bra Bamboo Rose (40CBB) – Naadloze Bamboe BH Zonder Beugel
€24,99 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Wacoal Basic Beauty Full Figure Beugel BH Grote Maten – Zwart
€61,00 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Wacoal Basic Beauty Full Figure Beugel BH Grote Maten – Nude
€61,00 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Ulla Alice Beugel BH Nude 3825 – Huidkleur Grote Maten BH H & I Cup | Onzichtbaar & Stevig
€124,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Ulla Alice Beugel BH Zwart 3823 – Grote Maten BH C t/m G | Perfecte Ondersteuning
€124,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Ulla Alice Beugel BH Nude 3823 – Huidkleur BH Grote Maten C t/m G | Onzichtbaar onder Kleding
€124,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Triumph True Shape Sensation W01 Minimizer BH Smooth Skin
€53,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Triumph True Shape Sensation Minimizer BH W01 Zwart
€53,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Triumph True Shape Sensation W01 Minimizer BH Wit
€53,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Wat is een Comfort BH?
Heerlijk om te dragen, maar met de beste ondersteuning voor jouw borsten. Dat is een comfortbeha!
Een comfortbeha heeft de volgende kenmerken:
- Brede gepolsterde comfort schouderbandjes die insnijding en afzakken voorkomen.
- Extra brede zijstukken en achtersluiting voor ondersteuning in de rug en vanuit de zijkanten van de borsten.
- Hij is gemaakt van stevige elastische materialen die fijn aanvoelen op de huid en lang vorm en elasticiteit behouden voor optimaal draagcomfort!
- Je hebt comfort beha’s met beugels en comfort beha’s zonder beugels.
